fbpx

Летен одмор во Албанија

Хотели и апартмани на море. Резервација по најниски цени без провизија.

11
 • Max Royal G hotel

  Цена од55€

  Голем
  Хотел на плажа
  ALL inclusive по лице
  Достапно за резервација

 • Fllad Resort & SPA Durres

  Цена од57€

  Голем
  Хотел на плажа
  ALL inclusive по лице
  Достапно за резервација

 • Eval hotel, Saranda, Albanija, Smestuvanje

  Hotel Eval

  Цена од25€

  Саранда
  100 метри од плажа
  Ноќевање со појадок по лице
  Достапно за резервација

11

Запознајте ја Албанија

11

Албанија излегува на Јадранско и Јонско море и опфатена е со сонце повеќе од 300 дена годишно.

 

Со просечна температура во лето од 25  степени, извонредна природа и најубави плажи во Европа, топло ги дочекува гостите од Македонија, Добредојдовте! 

Што да посетите?

Омилени дестинации за одмор во Албанија
11

Јонското Море

Јадранско Море

Градови во Албанија

Kако да патувате во Албанија?

Со автобус и автомобил од Северна Македонија до Албанија. Сите совети и информации на едно место.

Albanija.mk билтен

Препораки и попусти на вашиот емаил
11