Fllad Resort & SPA Durres

Драч/Голем, северна Албанија

Хотел

Приватна плажа

Базен

ALL inclusive

Достапно за резервација

Fllad Resort & SPA се наоѓа во туристичката област на градот Голем (Драч), на првата линија до плажата и на околу 20 минути со автомобил од центарот на Драч. Шеталиштето се наоѓа веднаш пред хотелот.

Fllad Resort & SPA (5*) е ново, модерно хотелско одморалиште во Голем (Драч), кое нуди приватна плажа, базен, модерни соби од различни типови, бар и ресторан кој нуди медитеранска и традиционална кујна. Сите соби во хотелот Флад имаат клима, телевизор и тоалети неопходни за престој.

Fllad Resort нуди и СПА простор со базен, џакузи, сауна, парна бања, солена соба и соби за масажа. Дел од содржината е вклучена во цената, додека дел се плаќа (концепт all inclusive).

Основната услуга на хотелот е all inclusive. Оброците се служат во шведска маса во хотелот.

Цени и резервации

Гарантирана најдобра цена. Резервирајте лесно и сигурно.

Albanija.mk работи во рамките на групата веб-страници за резервации на хотели и одмори во Албанија – Albanija.rs, Albanija.ba, Albanija.hr и Albanija.mk. Гарантирани најповолни цени со сигурен процес на резервација на одбрани хотели и апартмани низ Албанија со комплетна комуникација на македонски, српски, босански или хрватски јазик.