Hotel Blue Days

Борш, јужна Албанија

Хотел

Хотел на плажа

Одлична локација

Семејни соби

Достапно за резервација

Хотелот Блу Дејс се наоѓа на плажата Борш, една од најубавите плажи во Албанија, на околу 40 мин од Саранда. Хотелот се наоѓа веднаш на брегот.

Хотелот располага со сопствена плажа, ресторан, бар, како и WiFi интернет и паркинг на располагање на гостите. Сите соби на хотелот Блу Дејс се климатизирани, имаат ТВ и балкон со поглед на море. Хотелот се наоѓа на многу мирна локација, во прекрасна природа и е на идеална локација за уживање во спортски активности, водени активности или посета на околните места.

Она што го издвојува хотелот Blue Days е секако плажата со лежалки и чадори кои гостите можат да ги користат без доплата. Основната услуга во хотелот е ноќевање со појадок. За останатите оброци, одличниот хотелски ресторан е достапен за гостите (нема услуга за полупансион или полн пансион).

Борш е мало место, село, кое е погодно за оние кои сакаат мирен одмор, на убава плажа, без премногу урбани удобности.

Цени и резервации

Гарантирана најдобра цена. Резервирајте лесно и сигурно.

Albanija.mk работи во рамките на групата веб-страници за резервации на хотели и одмори во Албанија – Albanija.rs, Albanija.ba, Albanija.hr и Albanija.mk. Гарантирани најповолни цени со сигурен процес на резервација на одбрани хотели и апартмани низ Албанија со комплетна комуникација на македонски, српски, босански или хрватски јазик.