Hotel Fiore

Драч/Голем, северна Албанија

Хотел

250 метри од плажа

Базен

Семејни соби

Достапно за резервација

Хотел Фиоре (3*) се наоѓа на само 250 метри од шеталиштето во Голем (Драч) и од песочната плажа. Хотелот е на околу 20 минути со автомобил од центарот на Драч.

Хотелот на своите гости им нуди сместување во повеќе типови на соби, ресторан, паркинг, хотелски бар, како и користење на лежалки и чадори на плажата недалеку од хотелот. Сите хотелски соби се со телевизор, климатизирани, модерно опремени и со основни тоалети. Основната услуга во хотелот е all inclusive.

Гарантирана најдобра цена. Резервирајте лесно и сигурно на Albanija.mk.

Ценовник

мај 2023 година

  • All inclusive – 40 € по лице

јуни-август 2023 година

  • All inclusive – 49 € по лице

септември 2023 година

  • All inclusive – 47 € по лице

Услугата All inclusive вклучува појадок, ручек и вечера. Достапни се двокреветни, трокреветни и соби со брачен кревет и дополнителен тросед за две деца.

Услови за престој со деца: Прво или второ дете во соба до 11,99 години плаќа 50% од износот за возрасни. Во случај на престој на две деца, од кои едното е на возраст до 1,99 години, а другото од 2 до 11,99 години, помалото дете може бесплатно да престојува во заеднички кревет со возрасни. Трет возрасен (12+) плаќа 70% од цената за возрасни. Доплата за едно лице во собата е 100%.

Услови за плаќање: За конечна потврда на резервацијата, потребно е да се уплати 50% од износот во моментот на резервација, додека остатокот може да се плати најдоцна 30 дена пред датумот на пристигнување. Откажување на резервацијата со целосна наплата, согласно Условите и правилата на О2 Травел Белград, е можно до 21 ден пред датумот на пристигнување во сместувањето.

Резервирајте сега

Резервации без провизија - со најдобра цена.