Hotel Regina Blu

Валона (Radhime), централна Албанија

Хотел

Приватна плажа

Базен

ALL inclusive

Достапно за резервација

Хотел Regina Blu (5*) се наоѓа веднаш на самиот брег, на локација со прекрасен поглед на Јонското Море. Хотелот се наоѓа во Радиме, 13 километри јужно од Валона.

Хотелот нуди сопствена плажа, базен со поглед на Јонското Море, како и соби со балкон, од кои некои имаат панорамски поглед на морето и околината на хотелот.

Сите соби во хотелот Regina Blu се климатизирани, имаат ТВ, како и мини бар, додека бањата во собите е опремена со сите потребни тоалети. Хотелскиот бар и ресторан, бесплатен паркинг, простор за релаксација, менувачница и Wi-Fi интернет се на располагање на гостите.

Градот Валона се наоѓа на 13 километри од хотелот.

Цени и резервации

Гарантирана најдобра цена. Резервирајте лесно и сигурно.

Albanija.mk работи во рамките на групата веб-страници за резервации на хотели и одмори во Албанија – Albanija.rs, Albanija.ba, Albanija.hr и Albanija.mk. Гарантирани најповолни цени со сигурен процес на резервација на одбрани хотели и апартмани низ Албанија со комплетна комуникација на македонски, српски, босански или хрватски јазик.